Gdzie obejrzeć walkę Wilder – Fury?

Wielka noc dla boksu w Las Vegas, gdzie niepokonany mistrz WBC i liniowy wagi ciężkiej Tyson Fury zmierzy się w rewanżu z byłym mistrzem WBC Deontayem Wilderem. Walka będzie ostatnią częścią trylogii pomiędzy tymi dwoma bokserami, a zwycięzca może przystąpić do walki unifikacyjnej z Anthonym Joshuą.

T-Mobile Arena w Las Vegas

Zlokalizowana na pasie Las Vegas, T-Mobile Arena jest jednym z głównych miejsc rozrywki w mieście. Jest domem dla Golden Knights z NHL, jak również miejscem koncertów, rodeo i walk.

Tyson Fury i Deontay Wilder przygotowują się do trzeciej walki, ale tym razem odbędzie się ona w październiku. Ich poprzednie walki – remis w 2018 roku i techniczny nokaut w siódmej rundzie w 2020 roku – były pamiętne.

Dwaj zawodnicy wagi ciężkiej mieli się zmierzyć 24 lipca, ale pozytywny wynik testu COVID w obozie Fury’ego spowodował opóźnienie walki. Pięściarze spotkają się teraz 9 października w T-Mobile Arena.

Fox Sports

Walka Wilder – Fury to wydarzenie pay-per-view (PPV), które odbędzie się w sobotę 9 października w T-Mobile Arena w Las Vegas. Będzie to rewanżowe starcie mistrzów wagi ciężkiej Tysona Fury’ego i Deontaya Wildera.

Fox Sports ma prawa do transmisji tego wydarzenia w USA. Oprócz transmisji na żywo na swojej stronie internetowej i w aplikacji, walkę będzie można obejrzeć na jej kanałach telewizyjnych i wielu innych platformach.

Przez cały tydzień będą emitowane różne programy przedwalkowe, w tym jednogodzinne przeglądy dwóch pierwszych walk, części czteroczęściowej serii Inside Fury vs. Wilder oraz jednogodzinny program specjalny o kulisach. Byli mistrzowie wagi średniej Caleb Plant i Anthony Dirrell zmierzą się w 12-rundowym pojedynku głównym, a kubański pretendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej Frank Sanchez zmierzy się z Carlosem Negronem z Portoryko w 10-rundowym starciu w undercardzie.

ESPN+

Jeśli jesteś fanem sportu, powinieneś koniecznie sprawdzić ESPN+. Jest to internetowy serwis streamingowy, który oferuje ogromną bibliotekę treści sportowych, w tym ekskluzywne wydarzenia na żywo i ESPN+ Originals.

To świetny sposób na oglądanie wszystkiego, od UFC i NFL po koszykówkę uniwersytecką i międzynarodową piłkę nożną. Najlepsze jest to, że oglądanie jest bezpłatne, ale zawiera reklamy.

Aby zacząć, musisz założyć konto ESPN+. Możesz to zrobić na stronie internetowej lub w aplikacji ESPN.

Wtedy będziesz mógł oglądać ekskluzywne transmisje sportowe na żywo i programy na żądanie, a także całą bibliotekę 30 na 30. Ponadto możesz uzyskać dostęp do artykułów z ESPN+ od najlepszych pisarzy sportowych.

Jeśli jesteś fanem boksu, nie możesz przegapić walki Wilder – Fury. To wielkie starcie w wadze ciężkiej, które wstrząśnie dywizją i może doprowadzić do pojedynku unifikacyjnego Tysona Fury’ego i Deontaya Wildera.

BT Sport Box Office

Jeśli jesteś abonentem BT Sport, możesz obejrzeć walkę Wilder – Fury za pośrednictwem aplikacji BT Sport Box Office. Jest ona dostępna zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS, a do oglądania na telewizorze możesz nawet użyć Google Chromecast lub Apple Airplay.

BT Sport to kanał sportowy uruchomiony przez BT w 2013 roku, który w ciągu zaledwie kilku lat zdołał dodać do swojej ramówki kilka imponujących wydarzeń. Niektóre walki można obejrzeć w ramach pakietu abonamentowego, inne są pokazywane jako wydarzenia pay-per-view.

Tyson Fury vs Deontay Wilder był jednym z takich wydarzeń PPV. Fani, którzy nie byli abonentami BT Sport, mogli obejrzeć ją za jednorazową opłatą, wchodząc na stronę BT Sport Box Office.

Poprzedni artykuł

Jakie są sztuki walki?

Oceń artykuł: Gdzie obejrzeć walkę Wilder – Fury?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5