Ile lat ma Pazdan?

Michał Pazdan jest zawodowym piłkarzem grającym dla Jagiellonii Białystok w polskiej Ekstraklasie. Jest również członkiem reprezentacji Polski.

Został 35 razy powołany do reprezentacji Polski. Na arenie międzynarodowej zadebiutował 15 grudnia 2007 roku w towarzyskim meczu z Bośnią i Hercegowiną.

Znak zodiaku: Panna

Znakiem zodiaku Panny rządzi Merkury. Znajduje się na 150-180 stopniu zodiaku i najczęściej występuje u osób urodzonych między 23 sierpnia a 22 września.

Panny są pracowite. Uwielbiają być zorganizowane i dbać o to, by wszystko szło gładko. Lubią też być chwalone za swoje osiągnięcia, więc są bardzo skrupulatne we wszystkim.

Mogą sprawiać wrażenie krytycznych wobec innych, ale są też bardzo cierpliwe i życzliwe. Chcą widzieć w ludziach to, co najlepsze, i dają im czas, aby się ukształtowali.

Wirgowie są znani ze swojej perfekcjonistycznej, drobiazgowej natury, ale zawsze pracują nad ulepszeniem siebie i swoich związków. Mają wysokie wymagania wobec siebie i oczekują od swoich przyjaciół tego samego.

Data urodzenia: 21 września 1987

Michał Pazdan urodził się 21 września 1987 roku w znaku astrologicznym Panny. Jest znanym i utalentowanym piłkarzem, który zarobił na swojej karierze sporą sumę pieniędzy.

Grał w różnych klubach, takich jak Hutnik Kraków, Górnik Zabrze i Jagiellonia Białystok. Reprezentował także polską drużynę narodową.

35-letni Pazdan gra obecnie jako środkowy obrońca dla Jagiellonii Białystok w polskiej Ekstraklasie. Urodził się w Polsce, ma 181 cm wzrostu, 78 kg wagi i 5’11” budowy ciała.

Zadebiutował w reprezentacji Polski 15 grudnia 2007 roku w wygranym 1-0 towarzyskim meczu z Bośnią i Hercegowiną. Znalazł się w 23-osobowym składzie na Euro 2008.

Miejsce urodzenia: Kraków

Polski piłkarz zawodowy Michał Pazdan urodził się 21 września 1987 roku w Krakowie (stolica województwa małopolskiego w południowej Polsce). Obecnie gra w Ankaragucu na pozycji środkowego obrońcy.

W trakcie swojej kariery grał dla wielu klubów, w tym Hutnika Kraków, Górnika Zabrze i Jagiellonii Białystok. Rozpoczął swoją karierę w drużynie młodzieżowej Hutnika Kraków, a następnie awansował, by w 2004 roku stać się częścią głównej drużyny.

Został bohaterem narodowym podczas Euro 2016, kiedy pomógł Polsce zakwalifikować się do fazy pucharowej turnieju. Został ogłoszony Człowiekiem Meczu i poprowadził drużynę do remisu z mistrzami świata, Niemcami.

Zdobył 35 kapsli dla Polski. Zadebiutował na arenie międzynarodowej 15 grudnia 2007 roku w towarzyskim meczu z Bośnią i Hercegowiną, wygranym 1-0. Reprezentował również swój kraj na UEFA Euro 2008.

Narodowość: Polska

Pazdan urodził się 21 września 1987 roku w Polsce. Jest obrońcą grającym jako środkowy obrońca dla Jagiellonii Białystok w polskiej Ekstraklasie.

Pochodzi z Krakowa, a jego wartość netto szacuje się na 5 milionów dolarów. Jest uważany za sensację narodową, pomógł Polsce po raz pierwszy w historii zakwalifikować się do fazy pucharowej UEFA Euro 2016.

W trakcie swojej kariery zdobył 35 czapek dla seniorskiej reprezentacji Polski. Zadebiutował na arenie międzynarodowej 15 grudnia 2007 roku w towarzyskim meczu z Bośnią i Hercegowiną (1-0).

Został włączony do 23-osobowego składu reprezentacji Polski na Euro 2008, ale był jedynym zawodnikiem, który nie zagrał ani minuty w meczu. Ostatnio był powoływany tylko jako rezerwowy dla zawodników, którzy mogą być kontuzjowani.

Oceń artykuł: Ile lat ma Pazdan?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5