Jak usunąć konto oszczędnościowe PKO?

PKO Bank Polski uruchomił internetowe konto bankowe dla małych dzieci, na które mogą one otrzymywać kieszonkowe i wyznaczać cele oszczędnościowe. Mogą również przelewać środki i doładowywać telefon komórkowy za zgodą rodziców.

Bank używa plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz dostarczania danych o korzystaniu z jego stron internetowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

1. Zaloguj się do swojego konta

Aplikacja PKO to świetny sposób na zarządzanie swoim kontem PKO Banku Polskiego z poziomu dłoni. Za jej pomocą możesz znaleźć najbliższy oddział i bankomat, przeglądać wyciągi i płacić rachunki z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu. Aby mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą możliwą obsługę, zalecamy pobranie najnowszej wersji aplikacji z Apple Store lub Google Play. Więcej informacji o tym, jak chronimy Twoje dane osobowe, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Aplikacja może również od czasu do czasu dostarczać Ci oferty specjalne, ale nie będziemy Cię spamować.

2. Przejdź do działu Moje produkty

Jeśli masz konto oszczędnościowe PKO, z którego nie chcesz już korzystać, możesz je usunąć. Możesz to zrobić za pośrednictwem strony Moje produkty. Wybierz konto, które chcesz usunąć, i kliknij przycisk Usuń. Wyślemy Ci wiadomość e-mail potwierdzającą usunięcie konta. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w tej wiadomości, aby zakończyć proces usuwania konta. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

PKO Bank Polski uruchomił konto internetowe dla dzieci, które umożliwia im otrzymywanie kieszonkowego, wyznaczanie celów oszczędnościowych i doładowywanie telefonów komórkowych. Konto oferuje również oprocentowanie w wysokości 4,5% w skali roku dla środków w wysokości do 2500 PLN. Konto jest bezpłatne, przeznaczone dla dzieci poniżej 13 roku życia. Rodzice mogą zarejestrować swoje dzieci, a następnie połączyć je z własnymi kontami PKO. Mogą personalizować stronę za pomocą tapet, zdjęć i dźwięków, zakładać skarbonki na określone cele oszczędnościowe, przelewać środki i doładowywać telefon komórkowy za zgodą rodziców.

3. Wybierz konto, które chcesz usunąć

PKO uruchomiło internetowe konto bankowe skierowane do dzieci poniżej 13 roku życia. Rodzice mogą zapisać swoje dzieci do tego darmowego serwisu, który pozwala im otrzymywać kieszonkowe, ustalać cele oszczędnościowe i doładowywać telefony komórkowe. Aplikacja oferuje również narzędzia do edukacji finansowej – w tym odznaki za osiągnięcia, takie jak sprzątanie pokoju, oraz kalkulatory i plany oszczędnościowe, które pomogą im zarządzać funduszami. Użytkownicy mogą personalizować swoje konta za pomocą różnych tapet i zdjęć, a także dodawać skrzynki z pieniędzmi na określone cele oszczędnościowe. Mogą nawet połączyć konto z innymi produktami PKO – takimi jak karty kredytowe i pożyczki – aby zarządzać nimi z telefonu komórkowego. Aplikacja jest dostępna do pobrania na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

4. Kliknij na Usuń

Aplikacja PKO Banku Polskiego ułatwia zarządzanie pieniędzmi w podróży. Możesz sprawdzić swoje saldo i ostatnie transakcje o każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca z połączeniem Wi-Fi. Aby w pełni wykorzystać możliwości bankowości mobilnej, zapoznaj się z naszymi najnowszymi funkcjami. Możesz również uzyskać dostęp do swojego konta z domu lub biura poprzez IKO – naszą bezpłatną, wygodną i bezpieczną usługę bankowości elektronicznej.

Oceń artykuł: Jak usunąć konto oszczędnościowe PKO?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5