Jak wkręcić chłopaka przez sms?

Jeśli chcesz podniecić swojego faceta za pomocą tekstu, musisz nauczyć się, jak wysyłać mu seksowne wiadomości, które go podniecą w wielkim stylu.

Możesz to zrobić, wysyłając mu seksowne wiadomości, które sprawią, że będzie myślał o tobie w niegrzeczny sposób. Musisz jednak uważać, aby nie wysyłać mu zbyt dosadnych tekstów.

1. Wyślij mu zdjęcie swoich stóp.

Fetysze stóp są dość powszechne wśród mężczyzn – 1 na 7 przyznaje, że je ma. Mogą być zabawnym i bezpiecznym sposobem na zaspokojenie seksualnych zainteresowań mężczyzny.

Mimo to trudno jest określić fetysz mężczyzny, dopóki nie poznasz go lepiej i nie zrozumiesz jego potrzeb. Jeśli podejrzewasz, że ma on fetysz stóp, najlepiej jest się z nim porozumieć i dowiedzieć się jak najwięcej o jego fiksacji.

Dobrym miejscem do rozpoczęcia jest zapytanie go o rodzaj treści dotyczących stóp, które kupuje online lub ogląda w swojej ulubionej aplikacji porno. Czy preferuje filmy typu foot bondage, w których jest popychany lub poniżany? A może lubi BDSM lub seks toe-toe?

2. Wyślij mu zdjęcie swojej twarzy.

Jeśli prosił Cię o zdjęcie lub jesteś z nim na randce, wyślij mu zdjęcie, na którym dobrze wyglądasz. To go ucieszy i sprawi, że będzie o Tobie pamiętał.

Możesz też wysłać mu zdjęcie siebie z przyjaciółmi. To da mu znać, że nie jesteś samotną dziewczyną i że masz przyjaciół, którzy cię lubią.

Mężczyźni są wzrokowcami i trzeba o tym pamiętać. Bardziej pociągają ich ludzie, którzy dobrze wyglądają.

Chcą widzieć, że się uśmiechasz i czujesz się wyjątkowo. Dlatego proszą o Twoje zdjęcie, gdy prowadzą z Tobą rozmowę.

Jeśli nie jesteś z nim w związku, ale on nalega na wysyłanie Ci zdjęć, odpowiedz takim tekstem: „Nice pic”. To zbyt chłodne dla przyjaciela faceta, ale powie mu, że nie jest jeszcze na twoim radarze.

3. Wyślij mu zdjęcie swoich ulubionych butów.

Jeśli lubisz swojego przystojniaka i chcesz mu wysłać zdjęcie czegoś, co będzie tematem rozmowy, zrób to. Nieważne, czy chodzi o jego ulubione buty, nową książkę czy najnowszą muzyczną obsesję – taki prezent to strzał w dziesiątkę.

Nie sprawi to, że będzie skakał z radości ani nie powali cię na kolana (chyba że ma jakiś poważny fetysz stóp), ale przyciągnie jego uwagę i sprawi, że będzie myślał o tobie częściej niż zwykle. Jest to miły sposób na podtrzymanie niezobowiązującej znajomości bez popychania go na krawędź i z pewnością jest to jeden z naszych ulubionych sposobów.

Największą sztuczką jest sprytne podejście do sprawy. Kilka krótkich wiadomości, w których mówisz to, co masz na myśli, i nie mówisz nic więcej, załatwi sprawę. Pomoże to również uniknąć potencjalnych katastrof, takich jak niespodziewany telefon później w ciągu dnia lub innego rodzaju żenująca sytuacja.

4. Wyślij mu zdjęcie, na którym wyglądasz seksownie.

Jeśli masz ochotę na trochę więcej pikanterii w waszym związku, wyślij mu zdjęcie, na którym wyglądasz seksownie! Takie zdjęcia na pewno go podniecą i sprawią, że będzie cię bardziej pożądał.

Jednym z najlepszych sposobów, aby to osiągnąć, jest zrobienie sobie zdjęcia z sutkami prześwitującymi przez koszulkę. W ten sposób pokażesz mu, czego nie widzi, gdy masz na sobie stanik.

Innym sposobem na pokazanie sutków jest wysłanie mu zdjęcia w bieliźnie. Możesz również wysłać mu zdjęcie w swoich ulubionych szortach.

Chociaż te seksowne wiadomości tekstowe z pewnością doprowadzą go do szaleństwa, uważaj, żeby nie przesadzić. Zbyt wiele smsów może go onieśmielić i sprawić, że poczuje się przygnębiony.

Oceń artykuł: Jak wkręcić chłopaka przez sms?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5