Jak mieć dużo spinów w Coin Master?

Jeśli chcesz zdobyć dużo spinów w grze Coin Master, możesz to zrobić na wiele sposobów. Niektóre z nich to interakcja z innymi graczami, oglądanie reklam wideo i granie w codzienne wydarzenia.

Mając dużo spinów w grze Coin Master, możesz szybciej rozwijać się i zdobywać więcej zasobów. Jest to szczególnie ważne, jeśli grasz regularnie i korzystasz z limitowanych wydarzeń.

Zaproś znajomych

Mistrz Monet jest grą społecznościową, która zachęca graczy do gry z przyjaciółmi. Oferuje bonusy i darmowe spiny tym, którzy zaproszą do gry swoich znajomych.

Aby to zrobić, gracze muszą najpierw połączyć swoje konto w grze z Facebookiem. Kiedy już to zrobią, mogą użyć nazwy znajomego na Facebooku, aby zaprosić go do gry.

Kiedy znajomy użyje twojego linku zapraszającego, otrzymasz punkty postępu i prezenty w zależności od poziomu, jaki osiągnął. To świetny sposób, aby zwiększyć swój progres.

Najlepsze w tej funkcji jest to, że jest łatwa w użyciu. Wystarczy kliknąć na zielony lub niebieski przycisk Zaproś, a następnie wysłać link przez Messengera.

Oglądanie reklam wideo

Reklamy wideo to świetny sposób na zarabianie monet i spinów w Coin Master. Są one emitowane na automacie do gry co godzinę, a jeśli obejrzysz kilka reklam z rzędu, możesz zgromadzić sporo darmowych spinów na dany dzień.

Wśród najlepiej radzących sobie reklam Coin Master są reklamy z udziałem celebrytów. Są to zazwyczaj kampanie z udziałem influencerów, ale istnieje wiele innych reklam, które wykorzystują inne podejście.

Na przykład, reklama Khloe Kardashian powyżej ma inteligentne podejście, które wykorzystuje dowód społeczny. Reklama zawiera materiał z rozgrywki i komentarze użytkowników po lewej stronie, chwalące Khloe i grę.

Zobacz wersję bez reklam

Coin Master to gra społecznościowa z podgatunku slotów. Stanowi świetne połączenie podstawowych mechanizmów slotów, budowania i atakowania w połowie stawki oraz elementów społecznościowych PvP.

Ma także swobodny styl graficzny, który podoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jest bardzo popularna zarówno w App Store, jak i Google Play, co czyni ją wielkim sukcesem Moon Active.

Główną ikoną jest szczęśliwa, uśmiechnięta twarz, która wygląda podobnie do innych popularnych gier casualowych, takich jak Clash of Clans czy Game of War. Ma również zwierzęcą/maskotkową postać i kreskówkowy styl, które są charakterystyczne dla tego gatunku.

Oprócz głównej ikony, reklama przedstawia materiał z rozgrywki podczas rajdu. Wszędzie widać też malutkie monety, które są znakiem rozpoznawczym marki Coin Master.

Kompletowanie zestawów kart

Coin Master to niezwykle wciągająca gra oparta na automacie do gry. Gracze mogą zdobywać monety, kręcąc kołem, uczestnicząc w wydarzeniach i kompletując zestawy kart.

Zakończone zestawy kart są nagradzane spinami, zwierzakami i innymi cennymi przedmiotami. Rzadkość każdego zestawu określa wielkość nagród.

Najłatwiejszym sposobem zdobycia kart jest handlowanie nimi z przyjaciółmi lub poprzez wydarzenia. Możesz też kupować skrzynie zawierające różne karty.

Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie tych kart jest udział w „Karcianym boomie”. Te ograniczone czasowo wydarzenia zwiększają tempo, w jakim wypadają nowe karty, dzięki czemu są one bardziej dostępne. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wydarzenie, aby mieć szansę na zdobycie tych rzadkich kart.

Ukończenie wiosek

Ukończenie wiosek w grze Coin Master to świetny sposób na zdobycie dodatkowych spinów i kart. Jednak ulepszanie struktur w każdej wiosce może być dość kosztowne.

Na szczęście istnieje kilka losowych wydarzeń, które mogą pomóc ci zmniejszyć koszty budowy wioski. Biorąc udział w tych wydarzeniach, można znacznie obniżyć koszty, a także odblokować nowe wioski.

W grze Coin Master jest ponad 300 wiosek do odblokowania, a ponieważ każde ulepszenie kosztuje ponad miliard monet, trudno jest wiedzieć, ile monet potrzebujesz na daną wioskę przed rozpoczęciem procesu.

Jednym ze sposobów, aby upewnić się, że nie będziesz miał zbyt drogiej wioski, jest uważne śledzenie powyższej tabeli kosztów wiosek Coin Master. Dowiesz się z niej, ile monet potrzeba do zbudowania każdej struktury w danej wiosce.

Następny artykuł

Na czym polega mask singer?

Oceń artykuł: Jak mieć dużo spinów w Coin Master?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5