O czym pisać z dziewczyną na messengerze?

Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na rozpoczęcie z nią rozmowy, czy po prostu chcesz się sprawdzić, ważne jest, żeby wiadomości, które wysyłasz, były wyjątkowe. Charakter i ton tekstów, które wysyłasz, powinny odzwierciedlać to, kim ona jest dla Ciebie.

Jeśli próbujesz rozpocząć z nią rozmowę przez komunikator, jest wiele rzeczy, o których możesz napisać. Te lodołamacze sprawią, że będzie zaangażowana i zmusi się do odpowiedzi.

Pytaj ją o jej dzień

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić, aby podtrzymać rozmowę z dziewczyną, jest zapytanie jej o jej dzień. To proste i pokazuje, że Ci na niej zależy.

Prosty tekst w stylu „Jak minął Ci dzień?” może wprawić ją w dobry nastrój i sprawić, że rozmowa będzie miała pozytywny początek. To także idealny początek rozmowy po randce, ponieważ może przypomnieć jej o tym, jak dobrze się bawiła tej nocy.

Innym sposobem na podtrzymanie rozmowy jest zadawanie jej zabawnych lub słodkich pytań. Jest to doskonały sposób, aby pokazać jej, że jesteś pewny siebie i chcesz, aby śmiała się razem z Tobą.

Pytaj ją o jej przyjaciół

Jeśli chodzi o czatowanie z dziewczyną na messengerze, jest wiele różnych rzeczy, o których możesz rozmawiać. Możesz zagłębić się w temat jej zainteresowań lub po prostu porozmawiać o swoim życiu. Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się spędzić czas, warto pamiętać o kilku dobrych zasadach etykiety SMS-owania na pierwszej randce.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest bycie dobrym słuchaczem. Jest to kluczowe, jeśli chcesz wynieść jak najwięcej z rozmowy, a także pomoże uniknąć niezręcznych momentów, kiedy rozmowa dobiegnie końca. Dobrze jest też, by twoje wiadomości były krótkie i słodkie. To ułatwi Ci rozmowę i zwiększy prawdopodobieństwo, że w dłuższej perspektywie doprowadzisz do czegoś trwałego.

Zapytaj ją o jej hobby

Zadawanie pytań to świetny sposób na poznanie dziewczyny. Pokazuje, że jesteś nią szczerze zainteresowany i otwiera rozmowę na inne tematy.

Na przykład możesz zacząć rozmowę tekstową od pytania o jej hobby. To świetny sposób na poznanie jej zainteresowań i ambicji życiowych.

Zależnie od jej osobowości, może lubić robić coś towarzyskiego lub mieć bardziej aktywne hobby, które zapewni jej zajęcie. Dobrze jest dowiedzieć się, jaki był jej ulubiony sport w szkole i czy nadal go uprawia.

Innym świetnym pytaniem, które można zadać, jest pytanie głupie, takie jak: „Jaki jest twój ulubiony dinozaur?”. Spodoba się jej to pytanie, bo poczuje się bardziej zabawna i da Ci wgląd w jej poczucie humoru.

Pytaj ją o jej ulubiony film

Jeśli chcesz zdobyć trochę punktów u dziewczyny, najlepszym sposobem na to jest zapytanie jej o coś, co naprawdę ją interesuje. Właściwe pytanie może otworzyć drzwi do zupełnie nowego świata zabawnej i interesującej rozmowy. Jest to również świetna okazja, aby skłonić ją do zastanowienia się nad najnowszymi trendami w jej dziedzinie, co może dać Ci kilka cennych wskazówek na przyszłe spotkania.

Najlepszą częścią tego pytania jest to, że mówi Ci ono również wiele o osobowości i preferencjach Twojej partnerki. Na przykład, będziesz mógł dowiedzieć się, jakiego rodzaju muzyki lubi słuchać. Dowiesz się też, czy ma ulubioną gwiazdę lub czy jest bibliofilem. Jeśli będziesz miał szczęście, będzie miała do opowiedzenia dobrą historię o swojej ulubionej książce lub serii.

Zapytaj ją o jej ulubiony zespół

Jeśli chcesz, żeby polubiła Cię na Messengerze, napisz o swoim ulubionym zespole. To da jej wyobrażenie o tym, czym się zajmujesz, a także może zainicjować rozmowę o muzyce w ogóle. Jest to też dobry sposób na pokazanie, że masz inne zainteresowania poza Facebookiem, o których ona może nie wiedzieć. Możesz na przykład podzielić się zdjęciem, na którym ty i twoi przyjaciele surfujecie po lokalnej plaży, albo zamieścić link do zespołu, o którym nigdy wcześniej nie słyszała. Tego typu treści dadzą jej wyobrażenie o Twojej prawdziwej osobowości i o tym, co czyni Cię wyjątkowym.

Oceń artykuł: O czym pisać z dziewczyną na messengerze?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5